چگونه از کود ارگانیک پول در بیاریم؟

by ماشین آلات دامپروری و دامداری in سپتامبر 22, 2019

چگونه از کود اورگانیک پول دربیاریم؟
امروز میخواهیم برای شما از تعاونی برای کود اورگانیک بنویسیم وقتی از تعاونی صحبت میکنیم یعنی شما با چند نفری که در ادامه توضیح میدیم به این نقطه نظر مشترک برسید که با هم فعالیت اقتصادی رو شروع کنید. شما باید این رو در نظر بگیرید که هر تعاونی اگر قرار باشه خیلی موفق باشه و حرفه ای کار کنه باید همدلی و همراهی و فهم زبان همدیگه رو به راحتی درک کنند.

همینطور که می دانید کود اورگانیک در خیلی از مواردهای کشاورزی مصرف خیلی بالایی دارد و این نکته هم خیلی مهم است که خیلی از کشاورزها از کود اورگانیک استفاده کنند. شما این را در نظر بگیرید که در ایران همه ی کشاورزها از کودهای اورگانیک خودمان می توانند استفاده کنند.

برای ایجاد تعاونی در رابطه با کود اورگانیک باید از کجا شروع کنیم؟

این را در نظر بگیرید که این کار هم طبق همه کارهای دیگر نیازمند مجوزهای لازم هست ابتدا باید به اداره تعاون مراجعه کنید بعد از این برای دریافت مجوزهای لازمه دیگه به اداره جهاد کشاورزی مراجعه کنید.

چگونه از کود ارگانیک پول در بیاریم؟

چگونه از کود ارگانیک پول در بیاریم؟

چه چیزی برای کار کود اورگانیک نیاز است؟

به این مساله توجه کنید که اول از همه پول فاکتور مهمی نیست تلاش و همت شما هست که میتونه به شما در این مسیر تاثیرات فراوانی رو قرار بدهد.

خیلی از تولید کنندگان از کمترین حالت و فضا شروع کرده اند این مساله مهم است که برای کارتان وام بگیرید ولی در نظر بگیرید که وام در بخشی مناسب است که شما در حین کار برای توسعه خود شرکت وام دریافت کنید ابتدای امر وام بهتر است نگیرید ( تجربه شخصی ).

محصولات کود اورگانیک تولید شده را کجا بفروشیم؟

خریداران اصلی این محصول کشاورزان هستند و شرکت هایی که در این زمینه ها فعالیت دارند. در نظر بگیرید که محصولات خود را به راحتی می توانید به فروش برسانید. مدل کاری فروش کود اورگانیک خیلی جالب است به این صورت است که اگر کشاورزی از شما راضی باشد شما ره به کشاورزان دیگر توصیه می کند و به راحتی می توانید محصولات خود را با حجم بالاتری به فروش برسانید.

چقدر زمان می برد تا سرمایه ای که برای کود اورگانیک قرار دادیم به ما برگردد؟

اینکه شما چقدر سرمایه گذاری کرده اید مهم است ولی با کمترین هزینه مثلا خرید یک دستگاه به مبلغ 60 میلیون تومن که شروع کرده باشید اگر تلاش شما بالا باشد و بدون توقف فعالیت جدی و بازاریابی خود را انجام دهید می توانید به راحتی در این مورد فروش داشته باشید و سر یک سال هزینه های انجام شده را بازگشت بزنید.

در خلاصه برای داشتن تعاونی کود اورگانیک به چه مسائل و مواردی نیاز است؟

در ابتدای امر همت و تلاش بعد این موارد:
سرمایه اولیه برای شروع کار 100 میلیون تومان
فضا برای شروع فعالیت 500 متر مربع

صادر کنندگان مجوز برای کود اورگانیک:
1 – اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی
2 – اداره جهاد کشاورزی

کلام آخر موفقیت در کود اورگانیک

اگر شما با اعضای تعونی خود همدلی و هم فکری های مناسبی را داشته باشید در نظر بگیرید که می توانید موفق شوید در کنار این مساله برای فروش خود با کشاورزان ارتباط نزدیک تری برخوردار کنید اگر کشاورز ابتدای کار از شما اعتماد به خرید ندارد کاملا طبیعی است به کشاورز وارد گفتگو دوستانه شوید کمی کود تولیدی خود را به عنوان تست به کشاورز دهید تا آزمایش محصول با کفیت شما را ببنید توقع نداشته باشید که ابتدای کار کشاورز کل زمین را با کود اورگانیک تولیدی شما جلو ببرد و در فاز تست و آزمایشی می تواند در ادامه به محصول شما اطمینان کند و بعد خرید در حجم بالا را انجام دهد.
حتما توجه کنید که کیفیت محصولی تولیدی شما رمز موفقیت بعدی شما است در بازار کودهای خارجی و ایرانی فراوانی وجود دارد سعی کنید بالاترین کیفیت کود را تولید کنید وقتی کیفیت کود اورگانیک شما بالا باشد کشاورز در سال شاید 20 تا 30 درصد بیشتر محصول برداشت کند و در این مرحله حتی کود اورگانیک شما را با قیمت مناسب تری خریداری می کند.

اگر نیاز به مشاوره برای فروش محصولات خود دارید و نگران فروش محصولات خود هستید میتوانید با ما تماس بگیرید ما میتوانیم مشاوره های فروش خوبی را برای فروش محصولات شما داشته باشیم.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *